UFC

Ronaldo má o titulové bitvě na UFC 254 jasno. Prozradil svůj tip na vítěze

Ronaldo má o titulové bitvě na UFC 254 jasno. Prozradil svůj tip na vítěze
Ronaldo tipnul vítěze Chabib vs. Gaethje Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram UFC

Svět MMA netrpělivě čeká na UFC 254, na kterém proběhne bitva o titul šampiona lehké váhy mezi Chabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethjem. Ostře sledovaný zápas se dostal i do povědomí fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda, který se podělil o svůj tip na vítěze.

Ronaldo se k zápasu vyjádřil během živého přenosu na sociálních sítích, kde fanouškům odpovídal na jejich dotazy.

 

 

„Samozřejmě, samozřejmě, že Chabib vyhraje. Můj bratr. Inshallah,“ pohotově odpověděl pětinásobný držitel Zlatého míče, když přišel dotaz na UFC 254.

Související obsahNení divu, že se přiklání na stranu neporaženého šampiona, dalo by se říct, že jsou přátelé. Spolu se setkali v roce 2018 a přítomen byl dokonce i Ronaldův syn. Při setkání si vyměnili i pár darů. Chabib dostal dres se svým jménem a symbolickým číslem 7 a na oplátku věnoval tradiční dagestánskou čepici – papachu.


VIDEO: setkání Cristiana Ronalda a Chabiba Nurmagomedova:Chabib však není jediným zápasníkem, se kterým se Ronaldo zná. Poktal se i s jeho odvěkým rivalem Conorem McGregorem, a to přímo v kleci.

Zdroj: Profimedia


Nicméně nyní nejde o irského ranaře, nýbrž o prozatimního šampiona Justina Gaethjeho, který již v sobotu dostane možnost, překazit Chabibovu neporazitelnost. Otázka zní, zda zná odpověď na dominantní styl boje na zemi a zda udrží s Orlem krok.
 
Zdroj: Nova Sport

UFC 254 a bitvu Chabib vs. Gaethje sledujte 24. října živě od 20:00 na Nova Sport 2 a Voyo.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události