UFC

Schytal loket a ztratil paměť. Tři kola si nepamatuju, přiznal Korean Zombie

Hlavní zápas proběhlého UFC Fight Night 180 přinesl strhující podívanou. Oba ranaři ustáli celou řadu smrtících úderů a dobojovali pět kol. Korean Zombie však ve druhém kole schytal loket, který jím výrazně otřásl. Den po prohře přiznal, že si zbytek zápasu nepamatuje.

Před zápasem byly šance vyrovnané, ale rychle po prvním gongu převzal otěže Brian Ortega (15-1-1NC), který pět kol Chan Sung Junga (16-6) ničil. Korean Zombie, jak se zápasníkovi přezdívá, však po porážce přiznal, že si většinu výprasku nepamatuje. Zápas dobojoval na autopilota.
 


„Nepamatuji si 3., 4. a 5. kolo. Nemůžu si vzpomenout, ale je skvělé vidět, jak zápasím. Musím zjistit, proč jsem prohrál. Jsem idiot. Ortega byl skvělý. Cítím se zahanben. Děkuji všem za podporu a omlouvám se,“
vyjádřil se v rodném jazyce nesmrtelný ranař na sociálních sítích.

Související obsah

Ortega soupeřem výrazně otřásl před koncem druhého kola. Jung vyrazil do útoku, ale zastavil ho tvrdý loket z otočky, který jej posadil na zem. Úder, který by ukončil kdekoho, ale přežil a jako zombie duel dokončil.

Související obsah

Nicméně po zbytek zápasu byl rozdíl značný a Ortega si skvělým výkonem došel pro vítězství a už podruhé za působení v UFC získal právo vyzvat úřadujícího šampiona. Titul v pérové váze nyní drží Alexander Volkanovski.

Zdroj: Nova Sport


Sledujte nadcházející UFC 254: Chabib vs. Gaethje v sobotu 24. října živě od 20:00 na Nova Sport 2 a Voyo. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události