UFC

První Češka v UFC se vrací na domácí scénu. Pudilová má nové působiště

První Češka v UFC se vrací na domácí scénu. Pudilová má nové působiště
Zdroj: Profimedia

Lucie Pudilová oznámila, kudy povede její budoucí kariéra. K potěšení českých fanoušků svou cestu spojila s organizací OKTAGON a v kleci by se měla představit ještě letos.

Po sérii proher a opuštění UFC na začátku roku 2020, byl osud Lucie Pudilové velkou neznámou. Nabídky ze zahraničních organizací zhatila koronavirová krize a na začátku léta se představila na turnaji Underground, kde ji v prvním kole ženské pyramidy vyřadila Tereza Bledá.Následovaly jednání s vedením organizace o další spolupráci, ale příbramská střela odmítla. V září se měla představit na galavečeru Noc Bojovníku v Dobříši, ale ze zápasu s francouzskou jedničkou sešlo a následně byl celý turnaj zrušen. Pudilová se tak znovu ocitla v problémové situaci.

Související obsahDění posledních měsíců ji nakonec přesvědčilo a domluvila se s československou organizací číslo jedna. „Kontaktovala jsem znovu Ondru Novotného a začali jsme jednat. Plácli jsme si, jdu do OKTAGONu. Představit bych se měla už 21. listopadu v Brně,“ komentovala nový směr pro server NaStartu.cz. Soupeřka pro bývalou UFC zápasnici ještě není známá. 

Související obsah

Před novou etapou kariéry Pudilová učinila hned několik výrazných změn. Opustila rodnou Příbram a přestěhovala se do Prahy, kde trénuje v Monster Gymu po boku Machmuda Muradova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události