UFC

Chabib se rozloučil výkonem večera. Milion navíc bral i Ankalajev

Ani na UFC 254 vedení organizace nezapomnělo rozdělit čtyři bonusy za výkony večera. Téměř 1,2 milionu korun si za poslední zápas kariéry vysloužil Chabib Nurmagomedov a za ukončení v prvním kole Magomed Ankalajev.

Na galavečeru byla k vidění celá řada úctyhodných výkonů či ukončení, které by si ocenění zasloužily. Bohužel pro ostatní zápasníky organizace vždy vybere jen čtyři nejlepší.Výkony večera
a bonusových 50 tisíc dolarů si ke své odměně připsali Chabib Nurmagomedov (29-0) a Magomed Ankalajev (14-1).
 

Dagestánský Orel si odměnu vysloužil zápasem s Justinem Gaethjem (22-3). Po vyrovnaném prvním kole, které většinu času probíhalo v postoji, strhl soupeře ve druhé pětiminutovce na zem, kde nasadil škrcení, ze kterého už nebylo úniku. Potřetí obhájil titul a prodloužil neuvěřitelnou sérii vítězství. Následně však ukončil kariéru.
 

VIDEO: Poslední zápas neporaženého šampiona:Ankalajev se na bonus nadřel podstatně méně. Na ukončení druhého zápasu s Ionem Cutelabou (15-6-1NC) mu stačilo první kolo. Dobře pracoval se vzdáleností a z ústupu vracel přímé údery. Několikrát soupeře srazil na zem a když se mu to povedlo počtvrté, tak své dílo dokonal sérií tvrdých ran na zemi.

Související obsahZápas večera zbývající dvě padesátitisícové odměny si vysloužili aktéři zápasů na úvodní kartě. Nathaniel Wood (17-5) a Casey Kenney (16-2-1) svedli strhující tříkolovou bitvu, která si vysloužila řádně odměnit. Po patnácti minutách boje zvítězil Kenney na body v poměru 30-27, 29-28 a 29-28.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události