Fotbal

Porušil Ronaldo opatření proti covidu? Nikdo není výjimečný, zlobí se ministr

Fotbalista Cristiano Ronaldo je sice stále v karanténě po dalším pozitivním testu na covid-19. V Itálii se však nyní řeší kauza jeho údajného porušení protikoronavirových opatření. CR7 se dočkala i kritiky od italského ministra sportu Vincenza Spadafory.

Podle Spadafory neměl totiž Cristiano Ronaldo vůbec odjet na reprezentační sraz, kde mu byl následně prokázán pozitivní test na koronavirus.

„Ronaldo na cestě z Itálie nerespektoval protokol a vyšetřování státního zastupitelství to prokáže. Virus nás naučil, že nikdo není výjimečný. Samozřejmě, že většina lidí se snaží opatření dodržovat, ale ve finále jediným možným řešením je zůstat doma,“ prohlásil italský ministr sportu pro televizi RAI.

Související obsah

Právě Ronaldo měl bez patřičného povolení dorazit na sraz portugalské reprezentace. Po pozitivním testu pak zase zamířil do Turína, kde momentálně pobývá v karanténě.

Související obsah

Kvůli jeho jednání je nyní v Itálii vyšetřován pro porušení pravidel proti šíření nákazy covid-19. 35letý fotbalista navíc možná přijde o velký zápas v Lize mistrů, kdy jeho Juventus přivítá doma Barcelonu s odvěkým rivalem Lionelem Messim.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události