MMA

Duel Marpo vs. Vémola je blízko! Smlouvy jsou na stole, říká aktér

Duel Marpo vs. Vémola je blízko! Smlouvy jsou na stole, říká aktér
Vémola promluvil o boxerském zápasu s Marpem Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Karlos Vémola v boxerském ringu? I to je jedná z vyhlídek Terminátorovy kariéry. MMA zápasník prozradil televizi Nova, že zápas je v jednání. A co víc, jeho soupeř by neměl být nikdo jiný, než populární muzikant Otakar Petřina, známý jako Marpo.

O duelu se hovořilo již dříve. Vémola soka vyzval v roce 2018 v dnes již neexistují organizaci XFN. Ranaři si pár měsíců vyměňovali pár ostrých slov, ale nakonec výzva vyšuměla.
 

Avšak ne tak docela, Vémola odtajnil, že v tichosti proběhla jednání a boxerský zápas mezi MMA zápasníkem a muzikantem je blíž, než se myslelo.
 

„Určitě je to aktuální a jedná se o tom. Ale v téhle době koronavirové nikdo nevíme, kdy a jak zápas bude. Pokud bude, tak chceme, aby byl ve velké aréně,“ prozradil Vémola, který se nedávno úspěšně vrátil do klece.

Související obsah

Jednání jsou nyní pozastavené, ale karty jsou vyložené. "Smlouvy máme na stole jak já, tak i Marpo a myslím si, že oba dva ten zápas chceme. Smlouva ještě podepsána není z důvodu, že nikdo nemůžeme uvést datum,“ pokračoval Terminátor.
 

Jednalo by se striktně o zápas podle boxerských pravidel, žádné strhy na zem, žádné ground and pound či kopy. Postoj přitom není dominantní stránkou Vémolova boje, ale 34letý zápasník si chce dokázat, že na to má.
 

„Šlo by čistě o box. Je to jedno z mých přání. Nikdy v životě jsem nedal čistě postojový zápas a lidi tvrdí, že ten postoj nemám. Já si chci dokázat, že ten postoj mám. Myslím si, že to určitě dopadne, akorát nikdo nevíme kdy,“ vysvětlil Vémola.


Box je součástí MMA, ale čište boxerský zápas bude pro zkušeného zápasníka nová kapitola. Kvůli přípravě by přerušil svou kariéru a soustředil se pouze na novou disciplínu. „Já se kondičně připravuju celoročně, ale čtyři až pět měsíců bych na to chtěl určitě,“ nastínil situaci Vémola.

Související obsahJeho potenciální soupeř má rovněž zkušenosti s bojovými sporty. Už před hudební kariérou trénoval thajský box. V umění osmi končetin absolvoval 9 zápasů a šest jich vyhrál. Dokonce se stal vicemistrem České republiky.

Zdroj: Profimedia


Na rozdíl od Vémoly si boxerskou premiérou prošel, právě v prosinci 2018, kdy začala jejich rivalita, se mezi provazy utkal s konkurentem z hudební branže Patrikem Vrbovským, vystupujícím pod pseudonymem Rytmus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události