UFC

Sledujte UFC Fight Night 181! Silva možná bojuje naposledy

Sledujte UFC Fight Night 181! Silva možná bojuje naposledy
UFC Fight Night: Hall vs. Silva | Zdroj: TV Nova

S překlenutím října na listopad se v Las Vegas odehraje další galavečer, UFC Fight Night 181. Machmud Muradov bohužel musel z karty odstoupit, ale i tak nabídne pět zajímavých duelů, včetně “posledního“ zápasu legendy Andersona Silvy.

UFC se vrátilo ze Zápasnického ostrova a prostory centra Apex již v sobotu přivítají další galavečer. České fanoušky jistě zasáhla zpráva o odstoupení Machmuda Muradova, ale i tak turnaj nabídne sérii divokých duelů. Čekání na další turnaj v pátek 30. října zkrátí magazín ze světa MMA - UFC Unleashed.


 

Hlavní karta UFC Fight Night 181

Uriah Hall vs. Anderson Silva – střední váha

V hlavním zápase večera vyzve k titulu mířící Uriah Hall (16-9) legendu Andersona Silvu (34-10-1NC). Pro 45letého veterána to možná bude poslední zápas v kariéře, ale definitivní rozhodnutí učiní až podle výsledku.


Bryce Mitchell vs. Andre Fili – pérová váha

Specialista na submise Bryce Mitchell (13-0) bude po třinácté obhajovat svou neporazitelnost. Tentokrát jeho technice boje na zemi bude vzdorovat André Fili (21-7), který v UFC působí již sedm let.
 

Pozn. UFC u Mitchella uvádí jednu prohru, kvůli nezdaru ve finále The Ultimate Fighter. Jiné uznávané žebříčky zápas s Bradem Katonou uvádějí jako exhibici.

Související obsah


 

Maurice Greene vs. Greg Hardy – těžká váha

V bitvě těžko-tonážníků si lze jen s těží představit, že by neskončila před limitem. Greene (9-4) však v minulém zápase ukázal, že nemusí ukončovat jen v postoji. S překvapivou submisí z posledního zápasu se nyní postaví Hardymu (6-2), který naopak sází spíše na sílu úderů.
 

Kevin Holland vs. Charlie Ontiveros – střední váha

Po odstoupení Machmuda Muradova UFC do svých řad povolalo nováčka Ontiverose (11-6). Toho v sobotu čeká křest ohněm. Zkušený ranař Holland (19-5) za rok 2020 absolvoval již tři duely a ze všech odešel vítězně. Nyní bude bojovat o vstup do TOP 15 střední váhy.

Související obsah


 

Bobby Green vs. Thiago Moisés – lehká váha

Dění hlavní karty odstartuje Bobby Green (27-10-1), který v roce 2020 absolvoval již tři vítězné duely. Nyní se postaví Thiago Moisésovi (13-4), který od vstupu do UFC pravidelně střídá výhru s prohrou. Po květnovém upáčení Michaela Johnsona bude mít nyní šanci své prokletí prolomit.

Zdroj: TV Nova

 

UFC Fight Night: Hall vs. Silva sledujte v noci ze soboty na neděli živě od 00:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události