MMA

Rvačka v zákulisí, vzduchem létaly i láhve. UFC předčasně ukončilo tiskovku

Svůj temperament bijci z UFC nedokázali udržet na uzdě a nepochopitelně jej vypustili předčasně. Nejslavnější MMA organizace světa UFC musela předčasně ukončit tiskovou konferenci před víkendovým galavečerem s pořadovým číslem 279. V zákulisí se totiž strhla hromadná bitka, jejímiž hlavními aktéry byli Chamzat Čimajev a Kevin Holland.

Tito dva spolu přitom v noci ze soboty na neděli vůbec bojovat nebudou. Čimajev se v hlavním zápase večera střetne s Natem Diazem, Hollanda pak čeká Daniel Rodriguez. Mezi oběma mělo být rozbuškou, když Holland o Čimajevovi prohlásil, že si hraje na drsňáka jen před kamerami. Švédský zápasník původem z Čečenska pak měl do Američana strčit a oheň byl na střeše.

"Pokud tu máte chlapy, o nichž víte, že se nemají rádi, tak zajistíte, že jsou od sebe izolováni a všude je dost ostrahy. Víte, jak to je mezi Chamzatem a Natem, ale měli jsme dost lidí, co by se s tím vypořádali. Neměli jsme však dost ochranky na to, když se začnou prát všichni," vysvětloval šéf UFC Dana White, proč tiskovou konferenci raději ukončil.

Související obsah

Vzduchem prý létaly pěsti, kopy i láhve. "Bylo to naprosto šílené, úplný blázinec. Vy jste to neslyšeli? Bylo to hodně hlasité, myslel jsem, že to musíte slyšet. Nemyslel jsem si, že mě to šokuje, ale…" pokračoval White, který šílenství okamžitě učinil přítrž. "Řekl jsem, co se to tu sakra děje a ať přestanou. To sice udělali, ale byli dost nahecovaní," prohlásil.

White prý však z této mely nehodlá vyvozovat žádné důsledky a tradiční vážení i samotný turnaj v ohrožení nejsou. "Lépe se připravíme, tohle jsme na tiskové konferenci opravdu nečekali," pravil. "Moc se vám všem omlouvám, v historii naší organizace se tohle nikdy nestalo. Kvůli bezpečnosti všech je ukončení tiskové konference správné rozhodnutí," uklidňoval nespokojené obecenstvo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události