UFC

Krást se nemá! Jones naháněl zloděje s nabitou brokovnicí. Video uvnitř

Krást se nemá! Jones naháněl zloděje s nabitou brokovnicí. Video uvnitř
Jon Jones naháněl zloděje s brokovnicí v ruce Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Jon Jones

Krást se nemá! O tom na vlastní kůži přesvědčil ranař Jon Jones neznámého pachatele. Ten se bývalé UFC jedničce pokusil ukrást jedno z jeho luxusních vozidel, ale vzápětí musel vzít nohy na ramena, když za ním Jones vyběhl s nabitou brokovnicí. Celý incident zachytily bezpečnostní kamery.

 Videonahrávku Jones umístil na sociální sítě. „Minulou noc jsem skončil klepáním na okénko spolujezdce nabitou brokovnicí,“ stojí v popisku příspěvku.Neznámý pachatel nejdříve obhlídl Jonesův vozový park. Poté nasedl do zápasníkova oblíbeného Fordu SVT Raptor 4x4. Než s terénním vozem stihl odjet, z garáže vyběhl nahněvaný majitel se s zbraní v ruce.„Má štěstí, že jsem dost chytrý na to, abych nezastřelil člověka, který ustupuje," komentoval Jones. Na tuto bezprostřední vzdálenost by bývalý šampion polotěžké váhy jistě neminul, vždyť na střelnici tráví mnoho volného času.

Identita narušitele je neznámá a stejně tak i Jonesův příští soupeř. Krátce po poslední obhajobě uvolnil titul polotěžké váhy a oznámil přestup do nejtěžší kategorie, kde rovněž hodlá získat pás šampiona. Do klece ho navíc žene nová motivace. Chabib Nurmagomedov jej sesadil z trůnu žebříčku pound-for-pound, který srovnává zápasníky napříč váhovými kategoriemi.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události