UFC

Šéf UFC potvrdil McGregorův návrat! Oznámil i novou bitvu dvou šampionů

Šéf UFC potvrdil McGregorův návrat! Oznámil i novou bitvu dvou šampionů
Conor McGregor a Israel Adesanya Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Tisková konference po UFC Fight Night 181 přinesla dvě velké novinky. Dana White oficiálně potvrdil lednový návrat Conora McGregora proti Dustinu Poirierovi a navíc odhalil i střetnutí šampiónů dvou váhových kategorií. Israel Adesanya ze střední váhy hodlá postoupit do polotěžké!

Ještě před pár dny Dana White prozradil, že rivalové zatím smlouvy nepodepsali. V neděli nad ránem se k zápasu McGregor vs. Poirier 2 vrátil, tentokrát s dobrou zprávou.

 

„Je hotovo, alespoň pokud vím, tak je to potvrzené,“ přinesl White nové informace o vzrušujícím zápasu. 


Divoký Ir se tak 23. ledna 2021 skutečně vrátí do klece. Aby si oba ranaři ulehčili přípravu, předpokládalo se, že duel proběhne ve velterové váze. Zápasníci se nakonec vyjádřili, že se utkají v lehké, tedy do 70 kg.

Související obsahPás šampiona neporaženého Chabiba však v sázce nebude. White jeho koncem kariéry není stoprocentně přesvědčený a zatím nového krále nehledá: „On je pořád šampion. Zatím pás není volný ani nehledáme nového prozatímního šampiona.“

Novinkám z UFC včetně návratu McGregora se věnuje reportáž Sportovních novin:


Nicméně White představil i duel, ve kterém budou v sázce hned dva. Neporažený Israel Adesanya si odskočí ze střední váhy a vyzve šampiona polotěžké váhy – Jana Blachowicze.Ano, ano,“ potvrdil White předtuchu novináře, který se na bitvu dvou šampionů zeptal. Šéf UFC přitom očekával jiný příběh divize do 84 kg, ale potenciální vyzyvatel se do dalšího souboje přiliš nehrne, a tak bitvě dvou váhových kategorií dal zelenou. „Myslel jsem, že příští vyzyvatel bude Whittaker, ale on to prozatím nechce. Takže jo, nechme je zápasit,“ řekl šéf.

Související obsahZa příštího vyzyvatele Jana Blachowicze se přitom dlouho považoval vítěz zápasu Thiago Santos vs. Glover Teixeira, který proběhne již příští týden na UFC Fight Night 182. Vypadá to, že plány se změnily.
 

UFC Fight Night: Santos vs. Teixeira sledujte příští víkend na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události