Hokej

Ostuda reprezentačního brankáře: Se klidně neptejte, mně je to u pi*e!

Hokejový brankář Dominik Hrachovina si udělal pořádnou ostudu. V rozhovoru po tréninku evidentně nebyl spokojen s otázkami novinářů, a tak si nebral s odpověďmi servítky. Gólman aktuálně patří mezi důležité členy reprezentace na turnaji Karjala.

Publicisty zajímalo, jestli pomáhá svým spoluhráčům ve Finsku s komunikací. V současné době s ním totiž hrají v Tampere Jiří Smejkal, Michael Špaček a Michal Moravčík. „Nejsem překladač Googlu, od toho tam jsou trenéři nebo jiní. Od toho jsem se naučil finsky, abych tohle nemusel absolvovat. Na to tam mají jiné kluky než mě,“ řekl arogantním tónem.

Po další otázce novináře, na kterou brankář odpověděl, nastalo tři vteřiny dlouhé ticho. „Se klidně neptejte, mně je to u p**e,“ reagoval. Média měla jistotu, že tento rozhovor zrovna nebude jednoduchý.

Související obsah

Následovalo tradiční téma koronavirus. I tady reagoval Hrachovina podrážděně. „Denně se o tom mluví, o tom divadle vymyšleným vámi, médii! Ve Finsku je naštěstí situace normální, zaplaťpánbůh, že nejsem v České republice a nemusím řešit, co se děje tam.“

Toto vyjádření ale evidentně nebylo vhodné. Národní tým totiž dopoledne započal akci, kde se v rámci boje proti covidu-19 snaží podpořit doktory a sestřičky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události