Hokej

Bílý Tygr je pryč! Tradiční logo mizí z dresů libereckých hokejistů

Bílý Tygr je pryč! Tradiční logo mizí z dresů libereckých hokejistů
Zdroj: Profimedia

Zoufalá doba si žádá zoufalé činy. Koronavirová krize dopadla na hokejový klub Bílých Tygrů Liberec a ten tak musel sáhnout k radikálnímu kroku. Tradiční logo nahradí například znak celosvětového fast foodového giganta.

Bílý Tygr provázel severočeské hokejisty a fanoušky od roku 2000 a byl s nimi u postupu do extraligy a také u ligového titulu. Tomu je ale na nějaký čas konec. Klub musel zareagovat na finanční ztráty v souvislosti s koronavirem. Nic na tom nemění ani restart soutěže, jelikož tribuny budou nadále uzavřené.


„Prostor Bílého Tygra uprostřed dresu nabídneme našim klíčovým partnerům, kteří drží celý extraligový hokej nad vodou. Vnímáme to jako formu respektu, propojenosti. Hruď a srdce mají k sobě blízko, a přesně takhle blízko my k našim partnerům máme. Doufáme, že se to našich partnerů dotkne a že s námi ve spojení zůstanou i nadále,“ vyjádřil se k situaci prezident klubu Petr Syrovátko.

Související obsah

„Je to otázka sportovního života a smrti. Přistoupili jsme k tomuto kroku z toho důvodu, abychom zachránili Tygra. Věřím, že ti, kterým na Tygrovi záleží, to pochopí,“ uzavřel Syrovátko.

Jak dlouho se budou muset obejít mistři extraligy z roku 2016 bez klasického loga je zatím ve hvězdách.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.