Fotbal

Ryan Giggs čelí obvinění z domácího násilí, podle bratra je závislý na sexu

Ryan Giggs čelí obvinění z domácího násilí, podle bratra je závislý na sexu
Zdroj: Profimedia/ Twitter / kolážtn.cz

Anglickým fotbalem momentálně hýbe velká kauza ohledně býválé hvězdy Manchesteru United Ryana Giggse. Ten měl údajně napadnout svou přítelkyni a nyní čelí obvinění z domácího násilí. Podle Rhodriho Giggse je navíc jeho bratr závislý na sexu a nedokáže být věrný.

Ryan Giggs, kdysi slavné křídlo Manchesteru United, nyní čelí velkým problémům. Poté, co fotbalista údajně zbil svou přítelkyni Kate, vyvstávají nad jeho osobním životem další otazníky.

Podle bratra Rhodriho Giggse je totiž Ryan závislý na sexu. „Každý má slabost. Ryan měl takovou, že když šel ven, musel spát se ženami," promluvil o promiskuitním životě ikony United jeho mladší bratr.

Související obsah

Ostatně Ryan Giggs měl osm let udržovat poměr s manželkou svého sourozence Natašou, což kromě znesváření dvou bratrů přineslo také rozpad manželství pro současného kouče Walesu.

Zdroj: Profimedia

46letý bývalý fotbalista tak momentálně žije s přítelkyní Kate, kterou měl ale minulý víkend fyzicky napadnout poté, co i ona u něj odhalila nevěru. Na místo následně dorazila policejní hlídka kvůli oznámení o rušení nočního klidu.

Ryan Giggs tak strávil noc na policejní stanici, pak byl po výslechu propuštěn. Nadále však čelí obvinění z fyzického napadení své přítelkyně a i další osoby, která byla v ten večer u nich na návštěvě.

Související obsah

Slavný exfotbalista však veškerou vinu popírá. Na skandál zareagovalo i vedení fotbalového svazu Walesu, které oznámilo, že Giggs nepovede národní tým následující tři utkání.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.