Box

Skandál! Mike Tyson přiznal, že měl falešný penis kvůli dopingu

Skandál! Mike Tyson přiznal, že měl falešný penis kvůli dopingu
Zdroj: Profimedia

Legendární boxer Mike Tyson opět šokoval. Tentokrát si 54letý Američan pustil pusu na špacír a vytáhl na světlo světa hodně peprný příběh z dob jeho největší slávy.

Mike Tyson je hodně kontroverzní osobou jak v dějinách boxu, tak samotného sportu. Nyní se 54letý americký boxer rozpovídal o tom, jak se v dobách jeho profesionální kariéry snažil krýt doping.

Rodák z Brooklynu totiž holdoval drogám, jako byla marihuana a kokain, a tak nesčetněkrát využil tzv. whizzinatoru, tedy umělého penisu, který měl i nádobku na moč.

Související obsah

Do ní pak slavný boxer schovával vzorky moči od svých příbuzných, včetně manželky. Falešný úd i s nádobkou pak schoval do trenek.

"Nemělo to chybu. Jednou jsem použil moč své manželky. Ta mi pak ale řekla: Miláčku, měl bys doufat, že z testu nevyjdeš jako těhotný. To mě vyděsilo, používal jsem pak moč svojí dcery," vyprávěl rozesmátý Tyson, který však zároveň prohlásil, že tento způsob krytí dopingu jen málokdo rozpoznal.

Související obsah

Zuřivý Mike Tyson se navíc bzry vrátí do ringu. Už 29. listopadu ho čeká duel s Royem Jonesem Jr. Zápas budete moct sledovat živě od 3:00 na Nova Sport 1 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události