Hokej

Disciplinární komise zasedla! Ujčík vystavil stopku třem hokejistům

Disciplinární komise zasedla! Ujčík vystavil stopku třem hokejistům
Zdroj: Profimedia

Disciplinární komise s Viktorem Ujčíkem v čele projednávala tři zákroky z nedělních utkání Tipsport extraligy. Hradecký Bohumil Jank a litvínovský Tomáš Pospíšil dostali stopku na tři zápasy. Bedřich Köhler ze Zlína si nezahraje jeden zápas.

Bohumil Jank bude pykat za svůj zákrok na Samsona Mahboda. V utkání mezi Mountfieldem a Litvínovem se Jank provinil aktivním vystrčením nohy proti směru jízdy a trefil Mahboda do pravého kolene. Jelikož litvínovský hráč utkání nedokončil a Jank už byl v minulosti disciplinárně trestán, dostal nepodmíněnou stopku na tři zápasy a pokutu 10 procent základní měsíční odměny.

V tom sámém utkání padl ještě jeden dodatečný trest. Tomáš Pospíšil trefil Filipa Hronka ramenem, ačkoliv ten byl bez kotouče a neměl šanci ho ve svém zorném úhlu vidět. Pospíšil v zápase dostal trest na pět minut a do konce utkání. Od Ujčíka vyfasoval nepodmíněný zákaz činnosti na tři zápasy.

Související obsah

Posledním hříšníkem je zlínský Bedřich Köhler, který se provinil proti Peteru Schneiderovi z Brna. Köhler dostal v utkání pětiminutový a následně osobní trest do konce zápasu za sekání. Zlínský útočník se provinil seknutím do slabin a následného postrčení na led. Následně opět zasáhl Schneiderům rozkrok a zatažením hole zákrok ještě zvýraznil. Köhler dostal nepodmíněný trest na jedno utkání a pokutu 10 procent ze základní měsíční odměny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události