Box

V 54 letech má formu jako za mlada. Tyson prozradil, jak shodil 45 kg

Návrat Mika Tysona se blíží. Už v neděli 29. listopadu se po patnácti letech postaví znovu mezi provazy v exhibičním zápase s Roy Jonesem Jr. Na zápas tvrdě dřel a v 54 letech má úctyhodnou formu. Shodil přes 45 kg, a to jednoduchým trikem.

Svou proměnu okomentoval v ranní šou Good Morning America. Moderátor se boxera zeptal, jak zvládl shodit 100 liber, tedy kolem 45 kg.

 

„Bylo to těžké jen z jednoho důvodu. Musel jsem shodit 45 kg. Ale kromě toho v pohodě, shazování dělám celý život,“ odpovídal Mike. A následně prozradil i jak přesně proměny dosáhl.„Stal jsem se veganem a moje žena mě poslala na běhací pás. Začal jsem běhat 15 minut a skončil jsem na dvou hodinách. Chodil jsem do tělocvičny a hlídal si jídelníček.“
Žádné velké tajemství ani zázračná hubnoucí pilulka, pouze pravidlené cvičení, odhodlání a veganská strava.
 

Na nové postavě pracoval několik let. Když v dubnu ohlásil návrat do ringu, nešlo už jen o hubnutí, nýbrž o získání fyzické kondice. V 54letech se pyšní závodnickou formou, přitom byly doby, kdy jeho tělo dosahovalo naprostosto jiných rozměrů.

Zdroj: Profimedia


Po ukončení kariéry v roce 2005 přišla temná doba. Kvůli nezdravé dietě a bouřlivému životnímu stylu vážil ke 180 kg. Díky své třetí manželce Lakihi Spencerové se rozhodl změnit a cesta ho nyní dovedla až k zápasu s Roy Jonesem Juniorem. 


Související obsah


 

"V jednu chvíli jsem měl 40 kg nadváhu. Bral jsem kokain a hodně pil. Říkal jsem si: Aláhu, pokud mě z toho dostaneš, změním svůj život. Pak jsem se oženil a můj život se změnil a začal jsem zase cvičit," popsal původní impuls své proměny pro TMZ Sports.

Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. sledujte v neděli 29. listopadu živě od 2:30 ráno na Nova Sport 1 a Voyo. Nebo si ho můžete po 30 dní vychutnat ze záznamu na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události