Box

Tyson s Jonesem se v ringu nešetřili. Oba odešli s pásem WBC

Legendy boxu Mike Tyson a Roy Jones Junior mají za sebou návrat do ringu. V exhibičním zápase oba ukázali, že stále umí rozdat tvrdé údery a stále v sobě mají bojovného ducha. Po osmi kolech však odešli s remízou.

 Jako první nastoupil Roy Jones Jr., který se mezi provazy objevil po dvou letech. Fialovo žluté rukavice zvolil na počest zesnulé legendy Kobe Bryanta.Vzápětí do ringu nakráčel i železný Mike Tyson, oblečen do tradičních černých trenek, které ho provázely většinu kariéry.


Od prvního gongu bylo jasné, že tohle rozhodně není exhibiční sparing. Tyson předvedl charakteristickou taktiku - schovaný ve dvojáku, tělo rozkývané ze strany na stranu, v tlaku kupředu rozdávající údery na spodky soupeře. Oproti tomu Jones s rukama u pasu držel vzdálenost nečekanými vstřícnými údery.

Související obsah


Byť od poloviny zápasu boj často končil v klinčích, oba boxeři ukázali, že i po padesátce v sobě stále mají bojovného ducha. Po osmi dvouminutových kolech rozhodčí prohlásili zápas za remízu. Oba boxeři za výkon obdrželi čestný pás - WBC Frontline Belt.

Zdroj: Profimedia

„Jsem s tím v pohodě,“ komentoval Tyson výsledek. Vzápetí prozradil, že si zápas užil a rád by absolvoval další podobné exhibice.


Výsledky hlavní karty:

Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. – remíza (76-76)

Jake Paul vs. Nate Robinson – TKO ve 2. kole

Badou Jack vs. Blake McKernan – na body (80-72)

Jamaine Ortiz vs. Sulaiman Segawa – TKO v 7. kole


Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. si můžete po dobu 30 dnů vychutnat ze záznamu na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Box

Důležité Události