Esport

Mladý Seron vede FIFA ligu! Jediný zůstal stoprocentní

Mladý Seron vede FIFA ligu! Jediný zůstal stoprocentní
Zdroj: teamsampi.com

V úterý proběhlo čtvrté kolo FIFA COOL ligy, které přineslo pořádnou dávku branek, ale také hned tři remízové výsledky. Na prvním místě však zůstává teenager Seron, který potvrdil formu a v utkání proti svému největšímu konkurentovi v boji o titul zvítězil ve dvou utkáních dohromady 5:2.

Před čtvrtým kolem ligy zůstali se stoprocentní bilancí pouze dva z dvanácti hráčů: Seron (Sampi.Tipsport) a T9Laky (FCVP Esports). Tito dva gameři se utkali proti sobě a očekával se vyrovnaný duel. Hned v prvních dvaceti minutách vstřelili oba borci po jedné brance a brzy na to Seron vybojoval penaltu, kterou na podruhé proměnil Ruud Gullit, který má ve hře ikonickou kartu. 

 
 
Utkání se následně uklidnilo, avšak ještě před přestávkou Seron dokázal zvýšit na 3:1. To ale bylo z úvodního zápasu vše a i přes řadu šancí se s tímto výsledkem šlo do druhé hry. V něm Seron hrál spíše defenzivně, nic nevymýšlel a chtěl trestat chyby soupeře. Ty nakonec přišly a vítězstvím 2:1 si připsal výhru a tři body.
 
 
 
 
 
 
Velkolepý duel mohli diváci sledovat mezi Emericksonem z AC Sparta Praha eSports a slovenského Cristyho, hájícího barvy zahraničního týmu DV Esports. Tento souboj nakonec skončil se skóre 4:4 a velcí oblíbenci fanoušků se tedy nakonec rozešli smírně.
 
 
 
Remízou skončily také série mezi MorCaJsem ze Sigmy Olomouc a DRMim z Viktorky Plzeň a následně také mezi hráči M4TK0 z Bohemians esports a RIIJKem z Entropiq. Největším překvapením bylo dozajista jasné vítězství Mariooosa, reprezentanta Zicon Esports, který založil Lukáš Železník. Ten totiž dokázal přehrát sparťana Castera, který byl před sezonou považován za jednoho z favoritů. 
 
 
 
 
 
 
Výsledky 4. kola:
 
Dalas94 (Teplice) vs. Miki (Sampi) - 5:3 (2:2, 3:1)
 
MorCaJs (Olomouc) vs. DRMi10 (Plzeň) - 3:3 (2:2, 1:1)

Emerickson (Sparta) vs. Cristy (DV Esports) - 4:4 (2:4, 2:0)

Caster (Sparta) vs. MarioOoso99 (Zicon) - 2:9 (1:4, 1:5)
 
T9Laky (Plzeň) vs. Seron (Sampi) - 2:5 (1:3, 1:2)
 
21:45 - M4TKO (Bohemians) vs. RIIJK (Entropiq) - 6:6 (4:3, 2:3)
TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Esport

Důležité Události