Fotbal

Cristiano Ronaldo, Neymar, Pelé... Velké hvězdy se loučily s Maradonou!

Cristiano Ronaldo, Neymar, Pelé... Velké hvězdy se loučily s Maradonou!
Diego Maradona Zdroj: Profimedia

Velké hvězdy světového fotbalu se loučily s velikánem Diegem Maradonou. Na sociální sítě přidávaly společné fotografie, které doplnily dojemnými popisky. Tady je výběr některých z nich.

Cristiano Ronaldo: Dnes se loučím s přítelem a svět se loučí s věčným géniem. Jedním z nejlepších vůbec. Bezkonkurenční kouzelník. Odchází příliš brzy, ale zanechává věčné dědictví a pocit prázdnoty, která nikdy nebude vyplněna. Odpočívej v pokoji. Nikdy na tebe nezapomeneme.

Neymar: Odpočívej v pokoji! Legenda fotbalu! 

Související obsah

Pelé: Jak smutné zprávy. Ztratil jsem skvělého přítele a svět ztratil legendu. Je toho ještě hodně, co můžeme říci, ale prozatím musí dát Bůh členům rodiny sílu. Doufám, že si jednoho dne spolu zahrajeme s míčem na obloze.

Edwin van der Sar: Muž, který na hřiště přinesl nejen neuvěřitelné dovednosti, ale také opravdové umění. Fotbalový svět bez vás nebude stejný.

Javier Zanetti: Tuto fotografii jsem si vybral, protože odráží štěstí, které jsem cítil v den, kdy jsem s vámi sdílel fotbalové hřiště! Děkuji za fotbal! Děkujeme za vše, co jste pro nás udělal... Odpočívej v pokoji, Diego!

Související obsah

Petr Čech: Odpočívej v pokoji, legendo... Nikdy nezapomeneme!

Fabio Cannavaro: Šťastnou cestu Diego... Odpočívej v pokoji.

Didier Drogba: Můj idol je mrtvý. Odpočívej v pokoji Diego Armando Maradono. Moje vůbec první fotbalové tričko... Muž, který stojí za mou láskou k fotbalu. 

Reportáž o smrti Diega Maradony ze Sportovních novin:


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události