MMA

Český ranař v nové organizaci neuspěl. Úderům se bránit nemohl

Český ranař v nové organizaci neuspěl. Úderům se bránit nemohl
MMA zápasník Michal Martínek Zdroj: Profimedia

Nejlepší český zápasník těžké váhy Michal “Černovous“ Martínek nezvládl debut v ruské organizaci ACA. Ve druhém kolem se nedokázal vyprostit ze sevření soupeře a po sérii tvrdých kladiv rozhodčí zápas ukončil.

Český šampion a přemožitel Viktora Pešty se do klece vrátil po roční pauze. Po nevydařeném angažmá spojil svou cestu s ruskou organizací ACA.V premiérovém zápase se utkal Danielem Jamesem (10-5-1). Po prvním vydařeném kole pro něj dobře rozjetý zápas skončil ve druhé pětiminutovce. Soupeř jej hodil na zem, kde zaujal dominantní pozici, ve které využil váhovou převahu a Martínkovi (8-2) znemožnil jakoukoli obranu, natož útěk. Následovalo nekompromisní ground and pound, které ukončil rozhodčí.

Martínek si tak po technickém knokautu připsal druhou prohru v kariéře. První neúspěch se v jeho bilanci objevil v roce 2019 po neúspěšném zápase v Dana White‘s Contender Series, ve které český gladiátor bojoval o smlouvu s UFC.

Související obsah

Na galavečeru ACA 114 se představil i domácímu publiku známý ranař Tomáš Deák (20-11-1-1NC). Bohužel ani tomu se debut nevydařil. V prvním kole odklepal Mikaelovi Silanderovi (20-7).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události