Fotbal

Ohavné fotografie! Pohřebáci se vyfotili se zesnulým Maradonou!

Ohavné fotografie! Pohřebáci se vyfotili se zesnulým Maradonou!
Maradona rakev | Zdroj: Twitter

Šílenou fotku přidali na internet argentinští pracovníci pohřební služby. Bez sebemenší úcty k zesnulé fotbalové legendě se vyfotili s tělem mrtvého Diega Maradony a dva z nich přitom pózovali se zdviženým palcem.

Nad tím zůstává rozum stát. Někteří lidé pro slávu na internetu udělají cokoliv. To je případ pracovníka pohřební služby Diega Moliny, který se vyfotil nad otevřenou rakví s mrtvým tělem Diega Maradony.

Fotku se zesnulou legendou si pořídili i jeho další dva kolegové. Lidé na internetu okamžitě začli bouřlivě reagovat. Nebojí se dokonce žádat smrt pro ty, kteří zneuctili Maradonovu památku.

Pohřeb zajišťovala společnost Sepelios Pinier, která nedlouho po zveřejnění Molinovy fotografie informovala veřejnost, že holohlavý muž i zbylí dva zaměstnanci dostali okamžitě padáka.

Související obsah

Matías Picón, manažer pohřebního ústavu, prozradil, že pracovníci měli po dobu přípravy rakve zabavené telefony, ale krátce před přesunem rakve využili nestřežené chvíle pro pořízení fotografií. Picón se při rozhovoru pro tn.com nad celou situací dokonce rozplakal.

Reportáž Televizních novin o pohřbu Diega Maradony:


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události