Fotbal

Maradonův právník: Diego potřeboval lásku. V Neapoli by měl lepší péči

Maradonův právník: Diego potřeboval lásku. V Neapoli by měl lepší péči
Zdroj: Profimedia

Hodně trpce nese smrt legendárního fotbalisty Diega Maradony jeho blízký kamarád a bývalý právník Angelo Pisani, který zaútočil na argentinské zdravotnictví. V Neapoli by prý měl lepší péči.

"Podle toho, co se dozvídáme z Argentiny, zemřel sám. Je neuvěřitelné, že neměl po operaci blízko sebe nikoho z rodiny," čertil se v rozhovoru pro Daily Mail Pisani.

Podle něj je absurdní, jakým způsobem opustil svět. "Právě mu operovali mozek. Potřeboval někoho, kdo ho měl rád. Potřeboval lásku," hořekoval s tím, že se jistě ještě prošetří zpoždění v lékařské péči.

"V Neapoli by nezemřel sám doma. V Neapoli měl skutečné přátele. Měl by bdělost, lidé by se k němu modlili a měl by u sebe všechny své blízké. Kdyby se rozhodl léčit v Itálii," myslí si Pisani.

Zdroj: Profimedia

V interview také zmínil Maradonova syna Diega Juniora. "Ten chlapec svého otce miloval a teď trpí," řekl a připomněl i to, že celá Neapol vzdala své legendě větší hold, než celá Argentina.

Podle bývalého právníka jsou poslední hodiny života fotbalové star obrazem toho, v jakém stavu opuštění v Argentině žil. 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události