Box

Legenda uctila legendu! Jones Jr. boxoval v rukavicích na počest Kobeho

Legenda uctila legendu! Jones Jr. boxoval v rukavicích na počest Kobeho
Roy Jones boxoval v rukavicích na počest Kobe Bryanta Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Twitter ArielHelwani

Roy Jones Junior využil svůj comeback do boxerského ringu, aby vzdal hold další legendě. V zápase s Mikem Tysonem oblékl rukavice v barvách Lakers a s čísly, které nosil zesnulý Kobe Bryant.

Fialovo-žluté rukavice s čísly 24 a 8 a s motivy týmu LA Lakers zaujaly pozornost hned na první pohled. Jones Jr. se k nim vyjádřil v pozápasovém rozhovoru."Musel jsem vzdát hold Kobemu. Protože on byl hned za Michaelem Jordanem tím nejlepším a mým nejoblíbenějším hráčem,“ pronesl boxer v pozápasovém rozhovoru.


K oblíbenému hráči se vyjádřil i krátce po jeho tragické smrti v lednu 2020. Jones Jr. tehdy napsal: "Slova nemohou popsat bolest v mém srdci. On pokračoval v odkazu, který započal Mike [Jordan]. Je to obrovská ztráta pro celý svět. Tohle je to, proč si musíme užívat každý nádech, nikdy nevíte, kdy je to váš poslední. RIP Kobe Bryant.“A svá slova podložil činy. V 51letech, dva roky po ukončení kariéry, znovu oblékl rukavice a mezi provazy změřil síly s nejděsivějším mužem planety – Mikem Tysonem. Legendy spolu odboxovaly 8 kol, která měla do exhibičního sparingu daleko. Z ringu odešli oba bijci s remízovým výsledkem.


VIDEO: sestřih zápasu Mike Tyson vs. Roy Jones Jr.:
Celý zápas Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. si můžete po dobu 30 dnů vychutnat ze záznamu na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události