Esport

Entropiq jsou mistři ČR v PUBG! Přál jim i Vladimír Šmicer

Entropiq jsou mistři ČR v PUBG! Přál jim i Vladimír Šmicer
Zdroj: Instagram / @entropiqteam

Letošní Vodafone MČR v počítačových hrách už je minulostí, v neděli byl korunován druhý mistrovský tým. Ve střílečce CS:GO kralovali SINNERS, kteří ve finále porazili Entropiq. V druhém letošním titulu, battle royale hře PUBG už si tým Entropiq odnesl kov nejcennější.

Po založení týmu Entropiq známým pokerovým hráčem a matematikem Martinem Kabrhelem vstoupil tento tým na scénu hned v několika oblíbených hrách. Jako první přišli do týmu mistři loňského MČR ve hře PUBG. 

Tři ze čtyř členů týmu spolu vydrželi i v průběhu letošního roku, v průběhu roku sestavu posílil Matěj „Nowikk” Krmela, který přišel jako volný hráč po angažmá v historicky nejúspěšnější herní organizaci česko-slovenské scény eSuby, se kterou v posledním ročníku obsadil čtvrté místo.

Vodafone MČR v PUBG se hrálo na 24 mapách, do nichž vždy vstupovalo všech šestnáct kvalifikovaných týmů. Právě Entropiq nakonec nasbírali nejvíce bodů, které se získávaly za umístění v jednotlivých hrách a usmrcení jednotlivých soupeřů. 

Rozhodlo se nakonec až v předposlední hře letošního ročníku, kdy si Entropiq zajistili náskok 35 bodů. Mezi druhým a šestým místem byl rozdíl naopak pouhých 10 bodů, takže se i v poslední hře hrálo o stříbro a bronz, které nakonec získaly týmy Fadee Gaming a ECLOT. 

Entropiq se představil i mimohernímu prostředí, díky spojení se známými tvářemi ze světa sportu. Před posledním dnem posílal svůj vzkaz týmu také ambasador týmu a fotbalová legenda Vladimír Šmicer a tým motivoval pro udržení vedení. To se nakonec podařilo a Entropiq si odnesl 40 tisíc z celkového prize poolu v hodnotě 100 tisíc korun. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události