Fotbal

Zklamaný kouč Opavy. Má to smysl? Jsem zničený, mluvil po prohře Kováč

Zklamaný kouč Opavy. Má to smysl? Jsem zničený, mluvil po prohře Kováč
Zdroj: Profimedia

Hodně skleslý byl po prohraném derby kouč Opavy Radoslav Kováč. Jeho tým byl proti Ostravě herně lepší, navíc hrál celý poločas v přesile. Přesto nakonec končí bez bodu. "Jsem úplně zničený," prohlásil 41letý kouč.

"Jsem zničený, mluvím v emocích, ale přemýšlím co dál, jestli to má smysl. Jsem 400 kilometrů od rodiny, dostáváme rány, je to decimující pro mě,“ řekl zklamaný Kováč, jehož Opava už posedmé ztratila body a v tabulce je poslední.

Proti Ostravě měla Opavu penaltu, kterou ale neproměnila. Následně šel Baník do deseti, ale i v oslabení nakonec vyhrál 2:1.

Při další otázce na případnou rezignaci, však svoji výpověď upravil. „Rezignace? To ne, ale musíme se pobavit co dál. Jestli někoho přivedeme nebo jak. Pokud ne, nedává to pro mě úplně smysl. Každopádně si musíme nastavit nějaké věci," dodal 41letý bývalý fotbalista.

Související obsah

Na Opavu čeká v příštím kole Mladá Boleslav.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky na MS podlehly Jižní Koreji 32:26

České reprezentantky podlehly v prvním zápase hlavní fáze mistrovství světa ve Španělsku výběru z Jižní Koreje rozdílem šesti bodů 32:26. Prohrou ztratily šanci na postup do čtvrtfinále. V poločase Korejky bodově utekly a do šatny šly s vedením 20:13, druhou půli ale vyhrály Češky 13:12. Nejvíce bodů (6) nastřílela Charlotte Cholevová. V pátek čeká výběr Jana Bašného tým Dánska.