UFC

Maraton ovládl italský bijec Vettori, Leavitt předvedl netradiční a rychlé KO!

Maraton ovládl italský bijec Vettori, Leavitt předvedl netradiční a rychlé KO!
Zdroj: Profimedia

Hlavní zápas večera nakonec přinesl plných pět kol, po kterých se radoval italský ranař Marvin Vettori. Nejrychlejší byl ale Jordan Leavitt, který svého soupeře zničil za necelou půl minutu.

Jack Hermansson – Marvin Vettori (Vettori – na body, jednomyslně)

V bitvě "severu proti jihu Evropy" nakonec úřadoval Ital Vettori, který svedl se Švédem Hermanssonem plnou pětikolovou vřavu.

Vše mohlo být ale jinak a diváci se mohli už v prvním kole dočkat ukončení před limitem, po dvou a půl minutách vyslal Vettori tvrdou ránu, po které skončil jeho rival na zemi. 

Hermansson ale ukázal, že má tuhý kořínek, situaci ustál a udržel si šanci. Ve zbylých kolech byl ale k vidění především velmi vyrovnaný boj v postoji, v závěru ale přidal Vettori na aktivitě a jednomyslným rozhodnutím si zapsal čtvrtý triumf v řadě.

Hlavní zápas večer ovládl italský ranař Vettori: 

Související obsah

Matt Wiman - Jordan Leavitt (Leavitt – 1. kolo, KO)

Nejkratší bitvu přineslo měření Wimana s Leavittem. Druhý jmenovaný vyřídil svého protivníka již po 22 vteřinách a to nepříliš často vídanou technikou.

Wiman se dostal do objetí a Leavitt si jej nabral a pak s ním "zinknul vší silou o zem". Povedeným slamem si "Opičí král" připsal osmou výhru v osmém profesionálním zápase.

Wow! Leavitt mrskl se soupeřem o zem netradiční technikou:

Roman Dolidze - John Allan (Dolidze – na body, jednomyslně)

Dalším kláním, které neskončilo před limitem, bylo střetnutí favorizovaného Dolidzeho s Allanem. První jmenovaný po celý zápas kontroloval dění v oktagonu.

V prvním kole dokonce soupeři hrozil submisí, ale Allan tlak ustál. Protože byl ale aktivnější a jeho protivník byl více méně většinou v obranné pozici, bylo vítězství přiřknuto jemu.

Favorit Dolidze udolal ve velké bitvě Allana: 

Gabriel Benítez - Justin Jaynes (Benítez – 1. kolo, TKO) 

Necelé jedno kolo se spolu v kleci mazlili Benítez s Jaynesem. K vidění byla hodně aktivní bitva, ve které se soupeři rozhodně nešetřili.

Vše nakonec rozhodl Benítez, který hrozil nebezpečnými kopy a nakonec také uspěl po tvrdém direktu kolenem pod žebra soupeře. Jaynes se skácel k zemi, kde si favorit zápasu vynutil předčasný konec.

Benítez zničil soupeře tvrdým kolenem:

Ovince Saint Preux - Jamahal Hill (Hill – 2. kolo, TKO)

Kolo a půl stačilo Hillovi k tomu, aby prodloužil svou sérii neporazitelnosti. Saint Preux se snažil působit aktivně, ale na svého soupeře zkrátka nestačil. 

Hill začal v polovině druhého kola jasně dominovat. Soupeře dokonce posadil na zadek a poté jej doslova zničil u pletiva, kde jej zasypal salvou tvrdých úderů. Rozhodčí pak po chvíli váhání oba bijce roztrhl a Hillovi tak připadlo TKO.

Smrtící údery! Hill umlátil Saint Preuxe:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události