Fotbal

Liga mistrů zapomněla na Messiho! Neymarovi omylem přiřkla rekord

Liga mistrů zapomněla na Messiho! Neymarovi omylem přiřkla rekord
Zdroj: Profimedia

Liga mistrů, přesněji správce jejího twitterového účtu, udělal ve středu večer nevídanou chybu. Neymar byl totiž uveden jako nejlepší jihoamerický střelec v historii Ligy mistrů, autor příspěvku tak zapomněl na Lionela Messiho.

Ve chvíli, kdy Neymar vstřelil proti Basaksehiru svůj čtyřicátý kariérní gól v Lize mistrů, objevil se na oficiálním twitterovém účtu UEFA Champions League příspěvek, že Neymar je držitelem nového rekordu.

"Žádný hráč z Jižní Ameriky nedal v historii Ligy mistrů více gólů než Neymar (40)," stálo v tweetu. Brazilec z PSG překonal Argentince Sergia Agüera, který v milionářské soutěži vsítil 39 branek, jenže autor příspěvku opomněl megastar současného fotbalu - Lionela Messiho.

Útočník Barcelony jich má na svém kontě již 118, takže Neymar je od něj ještě na hony vzdálený. Příspěvek z Twitteru během pár minut pochopitelně zmizel, ale fanoušci stihli přidat řadu komentářů.

Většina z nich napsala pouze jméno Lionel Messi, ale někteří byli kreativnější. "Možná jste o něm neslyšeli, ale v Barceloně hraje Argentinec Lionel Messi, a ten má již 118 gólů," rýpl si jeden z fanoušků. "Messi jich má sice už 118, ale on je asi Mexičan nebo Kanaďan hádám," vtipkoval další.

Související obsah

Liga mistrů si tak za svou chybu vyslechla kritiku. Na Messiho prostě není radno zapomínat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události