UFC

McGregor zlomil další rekord! Jeho jízda na kole válcuje internet

McGregor zlomil další rekord! Jeho jízda na kole válcuje internet
Jízda na kole Conora McGregora stanovila nový rekord | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / UFC

Hvězdný Conor McGregor téměř rok nestál v oktagonu. Přesto dokázal stanovit další rekord a nepotřeboval k tomu žádný ze svých úderů. Postačilo mu obyčejné jízdní kolo.

Pět let staré video, jak se irský ranař na kole prohání ulicí a zpívá si text jedné z písní rapera Snoop Dogga, se stalo nejsledovanějším videem na Instagramu UFC všech dob.

Nedávno překročilo hranici 18 milionů shlédnutí a počet stále roste. “The Notorious“ tak předstihl sestřih knokautů z otočky Joaquina Buckleyho, který v říjnu obletěl svět. Ten se na druhé příčce drží se 17,9 miliony (ke dni 10. prosince 2020).
 
 

VIDEO: Kop z otočky v podání Joaquina BuckleyhoDnes už legendární video prvního dvojnásobného UFC šampiona organizace znovu sdílela před dvěma týdny. Klip spatřil světlo světa poprvé 9. prosince 2015 ve třetí epizodě UFC 194 Embedded těšně před galavečerem UFC 194, na kterém McGregor knokautoval Josého Alda a získal titul pérové váhy (první jeho titul v UFC). Soupeře uspal po třinácti vteřinách, čímž stanovil dodnes trvající rekord pro titulový zápas.

Související obsahConor McGregor se po téměř roční pauze vrátí do klece 23. ledna. Na UFC 257 se podruhé v kariéře utká s Dustinem Poirierem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události