UFC

To se jen tak nevidí! Hvězda roku ukončila soupeře hákem ze sedu

Kevin Holland na UFC 256 předvedl neskutečnou trefu! Ronalda Souzu vypnul z nevýhodné pozice - v sedě se ohnal pravým hákem, který přesně dopadl na bradu soupeře. Navíc vyhrál již popáté v tomto roce, čímž se stal letošním nejúspěšnějším zápasníkem.

Holland (21-5) na začátku roku 2020 patřil k jedněm z mnoha zápasníků střední váhy, nyní je skokanem roku. Za 210 dní absolvoval pět duelů, z nichž všechny vyhrál a čtyři dokonce před limitem. Třešničku si však nechal na závěr roku.V pátém zápase se postavil UFC veteránovi Ronaldu “Jacaré“ Souzovi (26-9-1NC). V prvním kole se dostal na záda, avšak z nevýhodné pozice vytěžil maximum. Poslal pravý hák, který soupeřem otřásl, rychle přidal druhý a následně vítězství stvrdil sérií nelítostných úderů.

Související obsahZa výkon obdržel bonus v hodnotě 50 tisíc dolarů, tedy kolem 1,2 milionu korun a čeká ho postup v žebříčku, kde před UFC 256 držel 15. pozici. Navíc se stal jediným zápasníkem, který letos absolvoval pět vítězných duelů a srovnal rekord historie organizace. Pět vítězství si za kalendářní rok si připsali také Roger Huerta v roce 2007 a Neil Magny v roce 2014.


Českým fanouškům MMA je Hollandovo jméno známé ve spojení s Machmudem Muradovem. Spolu se měli utkat 31. října, bohužel Uzbek s českým srdcem musel těsně před zápasem odstoupit kvůli pozitivnímu testu na covid-19.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události