Hokej

Bratislava Capitals jedná o velké posile! Hrála léta v NHL i KHL

Bratislava Capitals jedná o velké posile! Hrála léta v NHL i KHL
Sergej Kosticyn | Zdroj: Profimedia

Hokejový celek Bratislava Capitals jedná o nové posile. Restartovat svou kariéru by na Slovensku mohla běloruská hvězda Sergej Kosticyn. Ten loňskou sezónu zcela vynechal, ale vypadá to, že by se mohl vrátit k hokeji. EBEL Liga by mohla být skvělá příležitost.

Zprávu o tom, že by mohl Kosticyn obléct dres Bratislavy potvrdil víceprezident klubu Dušan Pašek. Běloruský hráč by měl dorazit na zkoušku. Původně se spekulovalo, že by měl Kosticyn nastoupit za Csíkszeredu.

Hráč, který v minulosti oblékal dres Montrealu či Nashvillu, vynechal sezónu kvůli zranění zad. Aby vůbec dohrál svou zatím poslední, musel snášet spousty injekcí. Následně podstoupil operaci.

Zdroj: Getty Images

Běloruská hvězda už je pravděpodobně v pořádku a chystá se pokračovat v kariéře. Třiatřicetiletý hráč odehrál v NHL 393 zápasů z toho 40 v playoff. Celkově zaznamenal 191 kanadských bodů.

Do mezinárodní soutěže EBEL v posledních letech proudí velká spousta hvězd. Nedávno hlásila Vídeň obrovskou posilu do branky. Mužstvo posílil Calvin Pickard. 

Související obsah

  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události