Hokej

Bratislava Capitals jedná o velké posile! Hrála léta v NHL i KHL

Bratislava Capitals jedná o velké posile! Hrála léta v NHL i KHL
Sergej Kosticyn Zdroj: Profimedia

Hokejový celek Bratislava Capitals jedná o nové posile. Restartovat svou kariéru by na Slovensku mohla běloruská hvězda Sergej Kosticyn. Ten loňskou sezónu zcela vynechal, ale vypadá to, že by se mohl vrátit k hokeji. EBEL Liga by mohla být skvělá příležitost.

Zprávu o tom, že by mohl Kosticyn obléct dres Bratislavy potvrdil víceprezident klubu Dušan Pašek. Běloruský hráč by měl dorazit na zkoušku. Původně se spekulovalo, že by měl Kosticyn nastoupit za Csíkszeredu.

Hráč, který v minulosti oblékal dres Montrealu či Nashvillu, vynechal sezónu kvůli zranění zad. Aby vůbec dohrál svou zatím poslední, musel snášet spousty injekcí. Následně podstoupil operaci.

Zdroj: Getty Images

Běloruská hvězda už je pravděpodobně v pořádku a chystá se pokračovat v kariéře. Třiatřicetiletý hráč odehrál v NHL 393 zápasů z toho 40 v playoff. Celkově zaznamenal 191 kanadských bodů.

Do mezinárodní soutěže EBEL v posledních letech proudí velká spousta hvězd. Nedávno hlásila Vídeň obrovskou posilu do branky. Mužstvo posílil Calvin Pickard. 

Související obsah

  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události