Zimní sporty

Ledecká těžkou trať zvládla! Na bednu to však nestačilo

Ester Ledecká má za sebou první rychlostní lyžařský závod sezóny. Při premiéře na trati ve Val d’Isere předvedla skvělou jízdu a cílem projela s šestým nejrychlejším časem.

Do sjezdového závodu Světového poháru, který zdržela řada drtivých pádů, vyrazila dvojka minulé sezóny jako devatenáctá. Tradičně předvedla agresivní jízdu a cílem projela se ztrátou 1,08 sekund za vedoucí Švýcarkou Corinne Suterovou.Pořadí sjzedu žen:

1. Corinne Suterová 1:44:62 min
2. Sofia Goggiaová +0,11
3. Breezy Johnsonová +0,20
4. Ilka Štuhecová +0,65
5. Nina Ortliebová +0,97
6. Ester Ledecká +1,08
 

Závody nedokončily čtyři závodnice. Jízdu kolem 100 km/h na zledovatělé ploše spodní části nezvládly Nicole Schmidhoferová, Federica Brignoneová, Joana Hählenová a Alice McKennisová.

Související obsah

Ledecká minulou sobotu slavila dominantní vítězství na snowboardu. A i z královské lyžařské disciplíny si odnese pěkné umstění. Další sjezd ji čeká 19. prosince a den na to obří slalom.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.