Alpské lyžování

Super výkon a útok na bednu. Zase jsem zrychlila, říká šťastná Ledecká

České lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká předvedla opět super výkon. Ve Val d'Isére útočila ve sjezdu na bednu a nakonec skončila sedmá. Závod vyhrála Italka Goggiová.

Ester Ledecká si tentokrát zvolila startovní číslo sedm, aby na trať vyjela mezi prvními.

Výborně pak zajela horní pasáž, kde průběžně vedla. Ve spodní části pak ale udělala pár chybek. a nakonec z toho bylo třetí místo a ztráta 0,75 vteřiny.

V cíli ji pak předjely ještě čtyři soupeřky a Ledecká tak skončila na sdílené sedmé příčce spolu se Slovinkou Stuhecovou.

"Mám radost. Zase jsem zrychlila, to je pro mě důležité. Bohužel jsem se o příčku zhoršila, ale pořád to je top desítka, takže parádní. Jsem ráda, že držím krok se špičkou," prohlásila česká závodnice pro média. V pátečním závodu byla Ledecká na šesté příčce. V neděli ji pak čeká první Super-G sezony.