UFC

Záhada objasněna! Aldo vysvětlil své mizející tetování

Bývalý šampion José Aldo vysvětlil záhadu mizejícího tetování v posledním zápase. Namaloval si ho, aby vzdal hold speciálním složkám brazilské armády.

Aldo (29-7) Na UFC Fight Night 183 nastoupil již ke 36. zápasu profesionální kariéry. Při příchodu do klece upoutal pozornost diváků nový symbol na jeho hrudi.To, co vypadalo jako nové tetování, však v průběhu jednostranného zápasu s Marlonem Verou (16-7-1) postupně mizelo. A když rozhodčí Aldovi při vyhlašování zvedl ruku, po zlaté kotvě v modrém poli již zbyla jen památka.Bývalý šampion pérové váhy nyní objasnil, co mělo tetování znamenat. Ještě na hotelovém pokoji si namaloval symbol  brazilského námořnictva, neboť se speciálními jednotkami dříve trénoval box a při zápase jim chtěl vzdát poctu. 


UFC však zápasníkům zakazuje reklamní nápisy a symboly a Aldo si svou ozdobu udělal v tichosti bez souhlasu organizace. Doufá však, že nezpůsobil žádné problémy.
 

Související obsah
“Nikdo mi nic neřekl. Nemyslím si, že je to problém, protože to není žádný sponzor. Pokud jsem způsobil problémy, omlouvám se,“
komentoval Aldo namalované tetování.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události