UFC

Vánoce u Procházků: Kapra nedávám. Ryba musí nabrousit moje zbraně

Nejúspěšnější český MMA zápasník Jiří Procházka si po několika letech může užít klidné Vánoce. Podívejte se, jak se na časy klidu těší, co bude mít na štědrovečerní tabuli i jak oslaví příchod nového roku.

Poslední roky trávil období Vánoc a konce roku v Japonsku, kde obhajoval titul organizace RIZIN. Letos, když působí v UFC, si může konečně užít poklidné svátky. Ty stráví ve svém domě na kraji lesa v rodinném kruhu."Letos je budu trávit normálněji, než posledních pět let, kdy jsem den po Vánocích letěl do Japonska na zápas. Takže teď je to takový nezvyk. Je to jiné a pohodovější,“ těší se na svátky rodák z Hostěradic.

Zdroj: Profimedia


Ačkoli druhý zápas v UFC proti Dominicku Reyesovi je ještě daleko a nemusí si hlídat váhu, cukroví českého bojovníka neláká. Zato štědrovečerní večere se nemůže dočkat. A co se bude u Procházků servírovat?

Související obsah


Bramborový salát je základ. A určitě nějakou rybu,“ odpověděl Procházka pohotově. Tradičního kapra však vynechá. Ryba totiž musí mít grády. “Spíše mořského vlka, štiku, nebo okouna. Ta ryba musí mít zuby, být rychlá nebo mít ostrý hřbet, ať pořádně nabrousí moje zbraně,“ vysvětlil s úsměvem český samuraj.


Jaké dárky Jiří Procházka koupil svým nejbližším, čím si připije na Nový rok i jaké si dá předsevzetí a mnohem víc se dozvíte v přiloženém rozhovoru.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události