Další sporty

Vít Přindiš: Na Vánoce si užívám pečení, chci mít hlavně pohodu

Vít Přindiš, jeden z nejlepších českých vodních slalomářů se rozpovídal pro redakci Nova Sportu o jeho uplynulé sezóně, plánům na tu další a také, jak prořívá Vánoce.

Přindiš už toho dokázal spoustu. Vyhrál mistrovství světa, mistrovství Evropy i Světový pohár. Jediné, co mu zatím uniká, jsou olympijské hry. Na ty se nekvalifikoval ani letos.

Rozhovor se netýkal ale jenom závodů. Povídání se stočilo samozřejmě k Vánocům a oslavě nového roku. Pro Přindiše budou navíc speciální v tom, že jich je o člena víc. Letos se mu narodila dcerka.

Ale přesto to pro něj budou speciální svátky. Po dlouhé době je stráví v rodinném kruhu a ne soustředím v Dubaji nebo Austrálii.

Co všechno Vít Přindiš na sebe prozradil, jak prožívá vánoční svátky a na jaký Silvestr nezapomene, to se dozvíte v přiloženém videu.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.