Vánoční nadílka pro Jaškinovo Dynamo. SEDM gólů od Kazaně!

Dmitrij Jaškin Zdroj: Profimedia

Na štědrovečerní zápas svého Dynama Moskva nebude v dobrém vzpomínat elitní forvard české reprezentace Dmitrij Jaškin. Jeho tým totiž na vlastním ledě vyhořel a dostal 7gólový debakl.

V první třetině to přitom vypadalo na oboustrannou přestřelku. Domácí i díky Jaškinově asistenci hráli s Kazaní 2:2, ale AK Bars ukázal ve druhé periodě neskutečnou produktivitu.

Ze dvanácti pokusů hned čtyři skončily v síti, zatímco při Dynamu nestálo štěstí. Úvod třetí třetiny byl hodně nervózní. K vidění byly dvě velké rvačky pro nešetrných faulech na obou stranách.

Zbytek už neměl příliš velkou kvalitu a Kazaň nakonec dokonala debakl, jaký modro-bílí již dlouho nezažili.

Česká kavalerie v Čeljabinsku si zpříjemnila zápasové Vánoce triumfem. Roman Will pohotově kryl 19 pokusů a společně s Tomášem Hykou a Lukášem Sedlákem se mohli radovat z výhry 3:2 v Nižněkamsku.

Na závěr štědrovečerního programu si Petrohrad díky skvělému Hellnergovi v bráně a dvěma trefám Kemppainena připsal výhru 2:0 nad Čerepovcem.