Fotbal

Souček s Coufalem jako Mokrý banditi! Kladiváři na Instagramu bavili

Souček s Coufalem jako Mokrý banditi! Kladiváři na Instagramu bavili
Zdroj: twitter/@WHUFC_News_6

West Ham United hodně pobavil své příznivce na klubovém Instagramu. Předělal titulní fotky z několika slavných filmů a samozřejmě čeští fotbalisté Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem nemohli chybět.

Hned na úvodním příspěvku najdeme oba zmiňované Čechy v roli "Mokrých banditů" ze slavné komedie Sám doma. Za Robertem Snodgrassem, který představuje Kevina vykukuje Souček s Coufalem jako Harry a Marve.

Oba byli vybraní také na další snímek z americko-německé komedie Čtvery Vánoce. Souček s Coufalem jsou k sobě svázáni stuhou a vše doplňuje text: "Vánoční sušenky plné slavnostní zábavy." Ty navíc podle popisku, s ohledem na bývalý klub, doručila pražská pošta.

Najdeme ale také další hráče Kladivářů. Aaron Cresswell je jako nový Vánoční skřítek nebo Michail Antonio jako Grinch.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton otočil utkání s Arsenalem a ukončil sérii nezdarů

Posledním duelem patnáctého kola Premier League byl souboj mezi Evertonem a Arsenalem. Hosté vedli po brance Ødegaarda 1:0, ale Richarlison v 79. minutě srovnal, aby ve druhé minutě nastavení otočil stav duelu Gray. Everton tak po dlouhé době vyhrál a posunul se na dvanácté místo Premier League.

Krátká zpráva

České házenkářky těsně udolaly Slovenky a na MS postupují ze skupiny

V posledním utkání základních skupin na mistrovství světa v házené hrály Češky proti Slovenkám a vítěz duelu postupoval ze skupiny. Svěřenkyně trenéra Bašného prohrávaly v prvním poločase již o pět gólů, ale ještě do poločasu ztrátu dohnaly a nakonec vyhrály těsně 24:23.