šipky

PROGRAM: Od salátu zpět k šipkám! Ally Pally čeká nadupané třetí kolo

PROGRAM: Od salátu zpět k šipkám! Ally Pally čeká nadupané třetí kolo
Zdroj: Profimedia

Vánoční svátky končí a nejlepší šipkaři světa ladí formu na další důležité zápasy. V turnaji jich zbylo již jen 32 a rozloučilo se několik favoritů. Jaký je nejbližší program bitev, které budete moci opět sledovat živě na Nova Sport 2 a Voyo?

Šipkaři na světovém šampionátu zažili netradiční pauzu. Místo toho, aby svátky klidu a míru trávili s rodinami, zůstala drtivá většina hráčů kvůli covidové situaci na hotelu.

S Alexandra Palace se rozloučilo již několik favoritů. Překvapivě nepokračuje Michael Smith ani šampion z roku 2018 Rob Cross. Na turnaji již neuvidíme ani Adriana Lewise, který zoufale potřebuje pořádný impulz či bývalého juniorského mistra světa Luka Humphriese.

Související obsah

V prvním klání po vánoční pauze se proti sobě postaví Polský orel Krzystof Ratajski a stoosmdeástkový čarodej Simon Whitlock.

Hned po nich přijde na řadu zápas Belgičana Kima Huybrechtse s jedním z černých koňů turnaje Ryanem Searlem. A jako třetí půjdou do akce Dmitri van den Bergh s Jermainem Wattimenou.

Ve večerním programu čeká na diváky dvojice velkých favoritů. Úřadující šampion Peter Wright narazí na Němce Gabriela Klemense a pořádný kvapík bude u terče k vidění v souboji Michaela van Gerwena a Rickyho Evanse.

Související obsah

Pondělní program zahájí jedno z překvapení letošní sezóny José de Sousa, který narazí na Merwyna Kinga, v akci bude i Crossův přemožitel Dirk van Duijvenbode a Nathan Aspinall, který prošel do třetího kola "s odřenýma ušima".

Večer pak zahájí bitva mezi Garym Andersonem a Mensurem Suljovičem. Do akce půjde i hladový Gerwyn Price a den uzavře Glen Durrant proti americkému zázraku jménem Danny Baggish, který má na svém triku zatím nejvyšší zavření na šampionátu – jako jediný ukončil leg checkoutem 170.

Související obsah

Třetí kolo se dovrší v úterý, kdy se nejprve James Wade popere se Stephenem Buntingem. Následovat bude boj Daryla Gurneye s nevyzpytatelným Chrisem Dobeym a odpolední program ukončí boj Afrického válečníka Devona Petersena s Jasonem Lowem.

Večerní porci zápasů otevře poslední duel třetí rundy mezi Davem Chisnallem a Danny Noppertem. Zbylá dvě utkání již budou v rámci čtvrtého kola.

Související obsah

Ve středu 30. prosince pak poznáme všechny čtvrtfinalisty. Poslední den roku bude bez šipek, ale hned 1. ledna se svede boj o semifinále, které bude na programu následující den. Šampiona pak poznáme v neděli 3. ledna.

Rozpis povánočních zápasů šipkařského MS:

Neděle 27. prosince:

Odpolední program:

Krzysztof Ratajski vs. Simon Whitlock

Kim Huybrechts vs, Ryan Searle

Dimitri Van den Bergh vs, Jermaine Wattimena

Večerní program:

Joe Cullen vs. Jonny Clayton

Peter Wright vs. Gabriel Clemens

Michael van Gerwen vs. Ricky Evans

Pondělí 28. prosince:

Odpolední program:

Jose de Sousa vs. Mervyn King

Dirk van Duijvenbode vs. Adam Hunt

Nathan Aspinall vs, Vincent van der Voort

Večerní program:

Gary Anderson vs. Mensur Suljovic

Gerwyn Price vs. Brendan Dolan

Glen Durrant vs. Danny Baggish

Úterý 29. prosince:

Odpolední program:

James Wade vs. Stephen Bunting

Daryl Gurney vs. Chris Dobey

Jason Lowe vs. Devon Petersen

Večerní program:

Dave Chisnall v Danny Noppert

2 zápasy čtvrtého kola

Všechny zápasy šipkařského mistrovství světa můžete sledovat živě na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události