MMA

McGregorův syn jde ve stopách otce. Ve třech letech boxuje i zápasí

McGregorův syn jde ve stopách otce. Ve třech letech boxuje i zápasí
Zdroj: Instagram @thenotoriousmma

Jméno Conor McGregor patří mezi ta nejznámější ve světě bojových sportů a možná ho budeme slýchat i po finálním ukončení kariéry slavného irského ranaře. Jeho tříletý syn Conor Jack McGregor totiž už trénuje box i zápasení.

Vánoce jsou svátky klidu, ale není tomu tak v bojovné rodině McGregorů. Zatímco táta Conor se musí připravovat na lednový duel v UFC s Dustinem Poirierem, jeho tříletý syn Conor u vánočního stromku boxuje do tréninkového pytle.

Vedle bušení do pytle se malý Conor naučil také vyhýbat zpětným pohybům tréninkové hrušky, takže je vidět, že od táty už se opravdu něco naučil.



Zatímco junior buší do pytle, pyšný otec synka podporuje: "Dobrá rána". Následně přidal pár rad: "A potom úhyb. Bum, bum, bum a dva úhyby hlavou. To je můj kluk."
 

Vánoční boxování není prvním tréninkem bojových sportů malého Conora, se kterým se "The Notorious" pochlubil na sociálních sítích. Během prosince vyrazili otec se synem na trénink zápasu, ze kterého sdíleli několik fotografií.
 


Na první boj tříletého Conora budeme muset počkat ještě dlouhou řádku let, ale jeho otec bude v akci již 23. ledna. V Abú Zabí se McGregor podruhé utká s Dustinem Poirierem a případná výhra by ho mohla zařadit mezi kandidáty na titulový boj.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události