Esport

330 výher! Dánská FIFA hvězda dál trhá rekordy

330 výher! Dánská FIFA hvězda dál trhá rekordy
Zdroj: RBLZ GAMING / Twitter

Dánský FIFA hráč Anders Vejrgang hraje vlastní ligu. Celkem 330 zápasů už totiž v rámci každotýdenní Weekend League nepoznal přemožitele a dál trhá rekordy esportového světa.

Víkendová liga z prvního pohledu nezáří věhlasem, ale právě tak se nazývá největší pravidelná soutěž v nejoblíbenější sportovní hře FIFA 21.

Zapojují se do ní aktivní hráči z celého světa, kteří mají cíl z třiceti utkání uhrát co nejlepší výsledek. Získat třicet výher v řadě je samo o sobě opravdu náročné a o to obdivuhodnější je tak aktuální šňůra dánského gamera Anderse Vejrganga. 

 

Do podvědomí veřejnosti se poprvé výrazně zapsal, když v jednom z menších turnajů dokázal porazit mistra světa roku 2019, navíc vysoko 7:0. V současnosti každý víkend vysílá své počínání ve Weekend League a desetitisíce diváků s napětím čekají na jeho první porážku. 

 

 

Svým chováním mnohé vytáčí, ale jeho schopnosti mu nikdo upřít nemůže. Vycházející superstar však zatím brzdí nízký věk, protože se ve svých čtrnácti letech ještě nemůže účastnit velkých turnajů od vydavatelů hry z EA Sports. Andersův styl není nijak neobvyklý, ale tvrdým tréninkem ho dovedl k dokonalosti. 

 

Reprezentant týmu RBLZ nepoznal chuť porážky již 11 víkendů v řadě a nepřestává překvapovat herní komunitu. Tento rekord se bude překonávat opravdu těžko, ale každý soupeř má o motivaci postaráno, protože se Vejrgang vyžívá v provokacích. Po jeho 330. výhře v řadě například sdílel obrázek s popiskem „sorry haters”

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události