Youtuber vs. superhrdina: Paul tentokrát vyzval siláka z Hollywoodu

Youtuber vs. superhrdina: Paul tentokrát vyzval siláka z Hollywoodu
Logan Paul vyzval do ringu Chrise Hemswortha (Thor) Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Youtuber, profesionální trashtalker a začínající boxer Logan Paul vyzval dalšího soupeře. Tentokrát chce změřit síly s hollywoodským fešákem Chrisem Hemsworthem, který ztvárnil postavu superhrdiny s nadlidskou sílou Thora.

Paul s profesionálním rekordem 0-1 se v únoru má postavit neporaženému Floydu Mayweatherovi (50-0) v exhibičním duelu. To však neznamená, že už neplánuje další zápas.Tentokrát provokuje 37letého herce, který zvtárnil postavu Thora v superhrdinské sérii Avengers. Hemsworth si boxem udržuje vyrýsovanou postavu, ale v ringu nikdy nestál. Když přidal video z tréninku na lapách, Paul využil příležitosti.


“S ním budu zápasit po Mayweatherovi,“
napsal youtuber k tréninkovému videu.Uvidí se, jestli filmový bůh hromu na výzvu kývne a svá kladiva předvede i mezi provazy. Zatím dovednosti youtubové hvězdy prověří Floyd Mayweather.

Související obsahA Logan není jediný, kdo se šokujícími výzvami snaží vstoupit do světa boxu. Jeho mladší bratr Jake dělá vše pro to, aby do ringu dostal hvězdy MMA. Zamířil hned na nejvyšší příčky, když McGregorovi nabídl 50 milionů dolarů. A stejně jako Logan si také řekl o Mayweathera.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky na MS podlehly Jižní Koreji 32:26

České reprezentantky podlehly v prvním zápase hlavní fáze mistrovství světa ve Španělsku výběru z Jižní Koreje rozdílem šesti bodů 32:26. Prohrou ztratily šanci na postup do čtvrtfinále. V poločase Korejky bodově utekly a do šatny šly s vedením 20:13, druhou půli ale vyhrály Češky 13:12. Nejvíce bodů (6) nastřílela Charlotte Cholevová. V pátek čeká výběr Jana Bašného tým Dánska.