Alpské lyžování

Ledecká si chválila jízdu i bohatého ježíška. V neděli touží vyhrát super-G

Další super výsledek zajela na lyžích česká obojživelnice Ester Ledecká, když skončila ve sjezdu v rakouském Svatém Altonu čtvrtá. Na druhou stranu u 25leté české závodnice možná malinko zklamání bylo, jelikož páteční trénink vyhrála, a věřila si tak i na pódium.

"Byla to skvělá jízda. Stále je co zlepšovat, ale zase jsem dneska zajela nejrychleji. Sice to na pódium dneska nestačilo, ale jsem spokojená," hodnotila Ester Ledecká sobotní závod, který vyhrála Italka Goggiaová.

Na Ledeckou ve finále zbylo čtvrté místo, když ztratila šest setinek na bronz.

Související obsah

Nicméně už v neděli je na programu super-G, ve kterém před Vánoci Ledecká zvítězila. O motivaci má tak postaráno. "Co myslíte," odpověděla s úsměvem na otázku, zdali chce zaútočit na obhajobu výhry z francouzského Val d`Isere.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparťané si smlsli na Mountfieldu, Vítkovice porazily Kometu

Hokejová Sparta Praha doslova rozdrtila ve 26. kole Tipsport extraligy Hradec Králové. Sparťané nakonec porazili domácí Mountfield 8:3. Hattrickem a celkově pěti body se blýskl útočník Filip Chlapík. Další výsledky Tipsport extraligy: Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3:0 Litvínov - České Budějovice 3:2 Vítkovice - Brno 3:2 Liberec - Plzeň 4:2