MMA

Byly to těžké časy, popsala bojovnice VanZantová původ nahých fotek

Byly to těžké časy, popsala bojovnice VanZantová původ nahých fotek
Paige VanZant pózuje nahá Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram / Paige VanZant

Populární MMA zápasnici Paige VanZantovou čeká v únoru debut v organizaci BKFC. Před svým prvním soubojem bez rukavic prochází řadou rozhovorů a v jednom z nich zavzpomínala na své domácí nahé focení s manželem.

Když přišla první vlna koronavirové pandemie, trávila Paige VanZantová, tehdy ještě působící v UFC, karanténu s manželem Austinem Vanderfordem, bojovníkem organizace Bellator. Své fanoušky v té době potěšili celou sérií nahých fotek z domova.

V rozhovoru pro Morning Kombat nyní pohledná zápasnice poodhalila, jak k nahému focení došlo. "Nebylo to vůbec plánované. Byla karanténa, když jsme to dělali," řekla na úvod.

 

"Jak to manželé občas mívají, byli jsme doma nazí a on se jednou rozhodl, že půjde dělat shyby. Přišla jsem za ním a dostala jsem nápad. Došla jsem pro stativ a zapózovali jsme na tu fotku. A pak se to stalo slavným," prozradila spontánní začátek slavných fotek.

 

V následujících dnech VanZantová přidávala další fotky, na kterých jsou manželé nazí při vaření nebo zahradničení. "Stálo mě to hodně přemlouvání, aby pokračoval v pózování na nahé fotky, ale měla to být zábava, když byly tak temné časy, začátek koronavirové pandemie, tak jsme se snažili prostě se bavit a být nazí nás baví," vyprávěla dále.

Související obsah

26letou Američanku čeká pátého února debut v organizaci BKFC, kde se boxuje bez rukavic. Jestli se po působení v BKFC vrátí zpátky do UFC, vydá se za manželem do Bellatoru, nebo její kroky povedou jinam, ukáže až čas. Nicméně k obživě by už zápasit asi ani nemusela. Jen na Instagramu má 2,7 milionu sledujících.

Podívejte se na nejlepší UFC knokauty roku 2020:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události