Fotbal

Nenávist a podlé fauly. Neymar se opět pustil do křížku se svým rivalem

Nenávist a podlé fauly. Neymar se opět pustil do křížku se svým rivalem
Zdroj: Profimedia/ Twitter / kolážtn.cz

Fotbalisté PSG sice slaví zisk francouzského superpoháru, když porazili Marseille 2:1, více se však mluví o dvojici Neymar - Álvaro González. Oba fotbalisté se totiž od incidentu z loňského roku nenávidí a nyní se opět dostali do křížku.

Neymar dostal při loňském vzájemném utkání červenou kartu, jelikož dal Gonzálezovi facku. Následně se však Brazilec bránil, že ho soupeř rasisticky urážel.

Jejich konflikt nyní pokračoval i v superpoháru, kde se oba borci po celý zápas pečlivě okopávali a házeli na sebe všelijaké úšklebky.

Související obsah

Emoce pak pokračovaly i po zápase, když se fotbalisté dostali k sociálním sítím. Neymar zveřejnil na Twitter vítěznou fotku s nápisem "král", načež Álvaro reagoval příspěvkem, kde je na fotce brazilský fotbalista Pelé. "Navždy ve stínu krále," napsal obránce Marseille s narážkou, že Neymar nikdy nedosáhne kvalit svého krajana.

"A ty jsi v mém stínu, udělal jsem z tebe slavného... nemáš zač," opáčil mu ironicky Neymar.

Následně ještě španělský fotbalista Álvaro González sdílel moment ze hry, při kterém hvězdu PSG dost nesportovně fauloval. K souboji obránce Marseille napsal: "Rodiče mě vždy učili vynášet smetí."

Zdali bude mít jejich špičkování nějakou dohru není jasné. Nicméně už předtím vedení Ligue 1 nevyneslo žádný trest k údajnému rasismu. Podle Neymara ho ve zmíněném zářijovém utkání nazval Álvaro González "opičím synem d**ky".

Související obsah

Jak probíhala zářijová potyčka se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události