UFC

Maradona navždy: Zesnulá legenda se objevila na pódiu UFC

Argentinský zápasník Santiago Ponzinibbio využil návratu do UFC a uctil památku národního hrdiny své země. Na vážení rozbalil transparent s Diegem Maradonou.

“Dnes je velmi smutný den pro sport. Ten největší nyní odpočívá v pokoji,“ napsal zápasník v listopadu na Twitter, když svět obletěla zpráva o odchodu ikony fotbalu.V pátek se na kontrolním vážení Ponzinibbio (28-3) střetl s Li Jingliangem (17-6) a legendárního krajana si vzal s sebou. Po splnění limitu a krátkém pohledu z očí do očí argentinský ranař rozbalil na pódiu transparent.Nápis “FOREVERtedy navždy překrýval fotografii Diega Maradony z mistrovství světa 1986.

Související obsah


 

Ponzinibbia čeká v sobotu na UFC FIght Night: Holloway vs. Kattar první zápas po více než dvou letech. Ačkoli se mu v kleci dařilo a vyhrál sedm posledních zápasů, kariéru musel přerušit kvůli stafylokokové infekci. Dokonce hrozilo, že se již nevrátí.
 

“Ta infekce zanechala hodně vedlejších potíží. V jednu chvíli mi doktor řekl, že už možná nikdy nebudu moci zápasit. Moje koleno mohlo být navždy zničeno, hrozně jsem trpěl bolestí. Musel jsem to překonat v hlavě,“ vrátil se k těžkým časům v rozhovoru pro Combate.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události