Fotbal

Spartu opouští jeden z brankářů! Bude chytat v Polsku

Spartu opouští jeden z brankářů! Bude chytat v Polsku
Zdroj: sparta.cz

Fotbalovou Spartu opouští na jarní část gólman Dominik Holec, který se zatím neprosadil do prvního týmu. Hostovat bude v druhém týmu polské nejvyšší soutěže Raków Czestochowa. Oba týmy se dohodly na půlročním hostování bez opce.

Pro Holce půjde o vítanou změnu, jestli šanci v A týmu zatím nedostal a je tak trojkou za Florinem Nitou a Milanem Hečou. Nastupoval pouze za rezervní tým v ČFL, kde odchytal dva zápasy.

Teď dostane šanci v Polsku, aby získa potřebnou zápasovou praxi. Zároveň se stane spoluhráčem českého reprezentanta Tomáše Petráška.

"Nechytal, navíc ani předtím v Žilině. Potřebuje herní vytížení. Dominik jednoznačně ukazuje svoji kvalitu, proč přicházel. Nadále si myslíme, že ve Spartě může chytat," uvedl důvod hostování sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

Související obsah

"Holec zvýšil konkurenci na Heču a Nitu. Viděli jsme, jak se vyprofiloval Florin, který podával velmi dobré výkony. Byly dány velkou konkurencí. Kluci vědí, že musí každý den hrát na sto procent, aby chytali," doplnil Rosický.

Podívejte se na sestřih zápasu rezervy Sparty s Hradcem Králové z Tipsport ligy!

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události