Fotbal

Líbal logo bývalého klubu! Pak mu vstřelil rozhodující gól

Líbal logo bývalého klubu! Pak mu vstřelil rozhodující gól
Arturo Vidal líbá logo Juventusu | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / ESPN

Arturo Vidal připravil fanouškům italského fotbalu pořádné drama. V dresu Interu políbil logo Juventusu a vzápětí do branky bývalého klubu umístil parádní hlavičku.

Inter Milán v 18. kole italské Serie A porazil Juventus 2:0. Ještě před úvodním hvizdem však naplnil titulky Arturo Vidal. Bývalý ikonický hráč staré dámy byl totiž před utkáním zachycen, jak líbá logo bývalého klubu.Vidal v Juventusu strávil čtyři sezóny, jedny z nejúspěšnějších let své kariéry. Není divu, že v něm střetnutí s bývalým týmem vyvolalo velké emoce. Při rozhovoru s bývalým spoluhráčem Giorgiem Chiellinem, se kterým Juventus dovedli ke čtyřem titulům, se neubránil a políbil logo na rivalově dresu.

Chilský záložník se však proti kontroverznímu gestu a lynčování od fanoušků brání: “Mým záměrem nikdy nebylo políbit znak klubu. Byl to projev náklonosti k bratrovi, se kterým jsme toho mnohé prožili,“ vysvětlil na sociálních sítích.
 

Související obsah
To však nebylo vše, co Vidal v zápase předvedl. Ve 12. minutě překonal hlavičkou gólmana a poslal Inter do vedení 1:0. Jaká ironie. Byla to první Vidalova trefa v novém klubu a musela přijít zrovna proti Juventusu.VIDEO: O parádní hlavičku v italské lize se také postaral Slovák Juraj Kucka, který hlavičkoval i s obvázanou hlavou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události