Arsenal stoupá tabulkou Premier League, Newcastle smetl 3:0

Fotbalovému Arsenalu se blýská na lepší časy. V Premier League Gunners neprohráli již popáté v řadě, když porazili Newcastle 3:0 a konečně se dostali do lepší poloviny tabulky Premier League.

Arsenal dává zapomenout na neúspěšný start do sezony a pomalu se probouzí ke skvělým výkonům. Poslední obětí londýnského klubu se stal Newcastle.

První poločas byl ještě vlažný. Domácí Londýňané vystřelili pouze jednou na bránu při své herní převaze, ale po přestávce k dominanci na míči přidali i góly.

V padesáté minutě se trefil kapitán Aubameyang, o deset minut později ho napodobil Saka a v 77. minutě uzavřel gólový účet zápasu znovu gabonský střelec Aubameyang.

Arsenal se díky výhře 3:0 posunul na desátou příčku a po dlouhé době figuruje v horní polovině tabulky. Navíc při letošní extrémně vyrovnané soutěži ztrácí pouhých deset bodů na první Manchester United a soutěž je teprve ve své polovině.