UFC

Procházka bude v UFC videohře. Jsem tam trochu cvalík, říká

Procházka bude v UFC videohře. Jsem tam trochu cvalík, říká
Jiří Procházka má svůj charakter ve videohře | Zdroj: Profimedia

Čeští fanoušci MMA a videoher se dočkali. Stejně jako se Jiří Procházka probojoval do top pětky polotěžké váhy, dostal se i na soupisku zápasníků, kteří mají svůj charakter v nejnovější hře UFC 4.

Novinka byla oznámena ve čtvrtek 21. ledna. Postava Jiřího Procházky se s nejnovější aktualizací 7.0 přídá do hry na konzole UFC 4."Je mi ctí, že v té hře budu. Je to splnění určité mety. Ale co jsem viděl, tak jsem tam docela cvalík. Jsme zvědavý, jak vystihli moje pohyby," komentoval pro Nova Sport úspěch Procházka, který si sám občas rád zahraje.Nečekejte však žádnou béčkovou postavu. Český samuraj si od vývojářů vysloužil pěkné statistiky. Například v postoji a ve výdrži dostal čtyři a půl hvězdy z pěti.

 

O hvězdu méně pak má v boji na zemi. Přeci jen své dovednosti v graplingu v UFC zatím moc neukázal, ale nedávno prozradil, že v nadcházejícím duelu s Dominikem Reyesem by se to mohlo změnit.

Související obsah"Tomu ohodnocení jsem se ještě moc nevěnoval. Pořád je co zlepšovat a já předvedu, že mi ty hvězdičky zvednou," komentoval po telefonu Procházka.


Zmíněný Reyes je ve hře také a má přesně stejné hodnocení, jako nově příchozí český samuraj. Fanoušci gamingu si tak nyní mohou jejich zápas zkusit ještě před únorovým galavečerem.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události