Fortuna liga

Trenér Plzně Guľa: Důvěřujeme našemu procesu, musíme vydržet

Trenér Plzně Guľa: Důvěřujeme našemu procesu, musíme vydržet
Zdroj: Profimedia

Fotbalistům Plzně se v aktuální sezóně vůbec nedaří. Tým, který pravidelně okupoval nejvyšší příčky tabulky, se aktuálně nachází v tabulce Fortuna ligy na devátém místě.

To, že se hráčům Viktorie nedaří, ví i současný kouč Adrian Guľa. ''Důvěřujeme našemu procesu. Hráči si musí věci z tréninku přenášet do zápasu,'' prozradil hlavní trenér na oficiálním twitterovém účtu fotbalové Plzně.

''Sice se to teď neprojevuje, ale musíme v tom vydržet, zlomit to vítězstvím, góly a zvrátit naši situaci,'' doplnil. Vitktorka si ovšem na střeleckou mizérii stěžovat nemůže. V současné chvíli jí patří čtvrté místo v tabulce nejlépe střílejících týmu. Plzeň dokázala dostat míč do sítě 28krát.

Související obsah

Ovšem západočechy trápí inkasované branky. Guľův tým dostal gól 21krát. Když to porovnáme se Slavii, která branek dostala nejmíň, tak je to rozdíl 16 gólů. A to je opravdu mnoho, pokud chcete hrát o titul.

Fotbalisty Plzně čeká v neděli duel proti nováčkovi soutěže Pardubicím. Po trávníku v Doosan aréně ale nebude běhat Aleš Čermák. Nicméně kouč Guľa už má náhradu. ''Je dobře, že se nám vrací Ba Loua, tím naše síla vzroste. Je podstatné, aby konkurenční prostředí nebylo jen na oko, ale i skutečně tak silné, že hráči, kteří dostanou prostor, jsou schopni vám pomoci. Proto věřím, že zvládneme nahradit i vykartovaného Aleše Čermáka,'' stojí ve vyjádření na twitteru FC Viktoria Plzeň.

Tým Viktorie asi nečekal, že to nebude tak jednoduché...

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fortuna liga

Důležité Události